Halfjaarlijkse ALV

Halfjaarlijkse ALV
Datumwoensdag 16 februari 2022

Na het eerste halfjaar is het weer tijd voor de volgende algemene leden vergadering! Op woensdag 16 februari is de derde ALV van dit collegejaar. We zullen om 17:00 uur beginnen bij de Bierfabriek in Delft. Tijdens deze ALV zullen de halfjaarlijkse begroting, de halfjaarlijkse afrekening, de target update, het abactieel halfjaarverslag én verscheidene commissiezaken gepresenteerd worden. Jullie krijgen dus te horen wat we allemaal het afgelopen halfjaar hebben gedaan als LIFE! Van de commissies zullen we éindelijk het thema van zowel de rally als het eerstejaarsweekend te horen krijgen. Na de ALV is er de mogelijkheid om te borrelen bij de Bierfabriek. 

Wil jij ook avondeten? Vul dan het formulier bij de inschrijving in om een frietje met snacks voor 5 euro te bestellen.

Sponsoren