U bent hier:

Borrel Bar het Lab - Shift 2

Borrel Bar het Lab - Shift 2
Datumwoensdag 22 september 2021

Inschrijvingen openen maandag 10 uur!

Shift 1 - 16:15 - 16:30 uur inloop, 17:40 - 17:55 uur vertrekken

Shift 2 - 17:45 - 18:00 uur inloop, 19:20 - 19:30 uur vertrekken. 

Eisen

De borrel mag weer van start! Gezien de versoepelingen pas zaterdag 25 september ingaan, zal deze eerste borrel alternatief gaan via inschrijvingen.  Bij binnekomst moet je een geldige QR-code laten scannen via de Corona-check app, naast ook het tonen van een legitimatiebewijs. Bij corona-gerelateerde klachten verzoeken we je om je af te melden. 

Wees niet hebberig; schrijf je enkel voor één van de twee shifts in

Hoe ziet de borrel er uit?

Tijdens de gehele borrel zit je op je vaste zitplaats (m.u.v. een toiletbezoek). Het barpersoneel zal versnaperingen op bestelling langsbrengen zoals je gewend bent in andere horeca-instanties. Via een turfsysteem zal consumptie per tafel bijgehouden worden, welke achteraf door één lid van de tafel afgerekend wordt. Wanneer je niet zit heb je een mondkapje op.

Er zijn 6 tafels van 4 personen + 3 zitplekken aan de bar. Eventuele bagage (tas, jas, e.d.) neem je mee naar je zitplek. De tafels worden na je shift schoongemaakt voor de volgende shift. Gezien de bar onder strikte voorwaarden open mag wordt iedere bezoeker verzocht de instructies van het barpesoneel nauw te volgen zodat de bar ook open mag blijven.