Verlengde Borrel Bar het Lab - Buitenlandreis Bekendmakingsborrel

Verlengde Borrel Bar het Lab - Buitenlandreis Bekendmakingsborrel
LocatieBar het Lab
Datumwoensdag 30 november 2022

De BuLaCo en de AlCoLI zullen deze avond samenwerken tijdens de Après-ski borrel. De borrel is verlengd en zal dus van 16:30 tot 21:30 duren. Tijdens de borrel krijg je bij aankoop van 3 spebi's gratis worstenbroodjes! Verder zal de beste Après-ski outfit beloond worden met een chocoladefontein! Deze avond zullen ook de locaties waar de buitenlandreis dit jaar heen zal vertrekken bekend worden gemaakt! Je kan dan ook meteen interesse voor de reis opgeven. De BuLaCo heeft de afgelopen maanden hard gewerkt om de reis te kunnen neerzetten! Benieuwd waar de reis heen zal gaan in februari of wil je gewoon komen borrel, kom dan langs in Bar het Lab!

Wil je eten bestellen op de borrel? Klik dan op onderstaande link!

https://svlife.nl/nl/formulieren/activiteiten/themaborrel/mexicaans-verlengde-borrel

Sponsoren